Акції

Приємні сюрпризи для Вас

Вам буде приємно привести улюбленця до клініки на огляд та потрапити на акцію, яка дозволяє придбати потрібну річ або зробити необхідну процедуру зі знижкою або навіть безкоштовно.

Любі наші клієнти, з турботою про Ваших улюбленців клініка ветеринарної медицини «iVet» впроваждує благодійну програму, в рамках якої в певний день тижня Ви зможете скористатись правом  БЕЗКОШТОВНОГО огляду ветеринарним лікарем-терапевтом, ветеринарним лікарем УЗД. Для кожного лікаря будуть виділені певні години в день, про що буде повідомлятися додатково на нашій сторінці у Facebook, або Ви можете самостійно дізнатися, затефонувавши до нас у клініку.

Не завжди у кожного є фінансова можливість обстежити тварину в рамках диспансеризації, у когось недостатньо інформації для розуміння необхідності цього процесу. Саме для цього ми започатковуємо дану благодійну програму.

Наші спеціалісти разом з Вами потурбуються про здоров‘я Вашого улюбленця.

УВАГА! Клініка «iVet» проводить акцію з 25.01.2018 до 28.02.2018 року по безкоштовній вакцинації!

  • Ви сплачуєте лише вартість вакцини, а Ваша тварина отримує захист від основних інфекційних захворювань!
  • Пам’ятайте, обов’язково потрібно вакцинувати усіх домашніх улюбленців! Адже уберегтися від небезпечних захворювань не допоможуть ні стіни будинку, ні повноцінне харчування, ні супергігієна.
  • Вакцинація тварин – необхідний захід, який попереджає небезпечні і навіть смертельні захворювання чотирилапих.
  • Найчастіше господарі вусатих друзів думають, що якщо їх улюбленець не виходить за межі квартири, то йому інфекції не загрожують. Однак ця думка помилкова! Адже інфекції можуть бути принесені господарями з вулиці на взутті, одязі тощо.
  • Не ризикуйте – вакцинуйте вашого улюбленця!
  • Клініка “iVet” — дбаємо про Ваших улюбленців разом!