Благодійні проекти

Благодійність

Більшість домашніх тварин оточені любов’ю та піклуванням своїх господарів, завдяки чому вони мають всі шанси прожити довге, щасливе життя. Але є ще велика кількість безпритульних собачок та котиків, які проживають на вулиці і, час від часу, потребують серйозного лікування.

Ці хворі та поранені чотирилапі також звертаються за допомогою в «iVet» – безпритульних тварин Хмельницького до нас часто приносять небайдужі люди, які, побачивши безхатченка у поганому стані, розуміють, що без допомоги ветеринара тварина загине.

Любі наші клієнти, з турботою про Ваших улюбленців мережа клінік «iVet» впроваждує благодійну програму, в рамках якої в певний день тижня Ви зможете скористатись правом  БЕЗКОШТОВНОГО огляду ветеринарним лікарем-терапевтом, ветеринарним лікарем-хірургом або ветеринарним лікарем УЗД. Для кожного лікаря будуть виділені певні години в день, про що буде повідомлятися додатково на нашій сторінці у Facebook, або Ви можете самостійно дізнатися, затефонувавши до нас у клініку.

Не завжди у кожного є фінансова можливість обстежити тварину в рамках диспансеризації, у когось недостатньо інформації для розуміння необхідності цього процесу. Саме для цього ми започатковуємо дану благодійну програму.

Наші спеціалісти разом з Вами потурбуються про здоров‘я Вашого улюбленця.

Наші ініціативи:

 • Ветеринарка «iVet» ініціювала благодійний проект «Не будь байдужим». Кожен бажаючий може перерахувати будь-яку суму на спеціальний соціальний рахунок клініки. Ці кошти будуть використовуватись на ліки та лікування хворих безпритульних тварин нашого міста.
 • Світлини вилікуваних та врятованих завдяки Вашій допомозі тваринок будуть розміщатись у спеціальних фото-звітах на сайті та на сторінках «iVet» у соціальних мережах. Це ще одна мета нашого благодійного проекту – допомогти чотирилапому знайти собі дім та дбайливого господаря.
 • Проект «Не будь байдужим» поширюється не лише на безпритульних тварин, а й на домашніх, хазяї яких наразі не в змозі повністю сплатити за потрібне своєму улюбленцю лікування. Адміністратор нашої лікарні для тварин врахує обставини та прийме рішення, яку суму благодійних коштів можна використати у кожному конкретному випадку. Лікування тварин стає більш доступним завдяки небайдужим людям, які приймають участь у нашому проекті!
 • Кожен пес, кіт, птах, будь-яка тварина може потребувати медичного догляду. Ваша допомога – це шанс для якогось вуличного гавчика та муркотуна знову радіти життю.

  Ви можете залишити суму, яку Ви забажаєте, безпосередньо при візиті до клініки.

  Запрошуємо долучитись до проекту: «Не будь байдужим»!

  Дякуємо всім, хто допомагає!

  Реквізити для перерахування коштів: