Загальний огляд і консультації

Відвідування ветеринарної клініки завжди починається з загального огляду тваринки. Улюбленець не може сказати, що нездужає, та показати, де в нього болить. У багатьох випадках поведінка чотирилапих лишається незмінною, наші маленькі друзі мають значно вищий за людський больовий поріг, і навіть дуже турботливий хазяїн може не помітити, що улюбленець потребує ветеринарної допомоги або не зрозуміти, що саме турбує тваринку.

 

Навіщо потрібен загальний огляд?

Огляд дозволяє лікарю оцінити загальний стан тварини та перевірити кожну з систем її організму, побачити симптоми захворювань, на які непрофесійне око може не звернути уваги.

Відвідайте нас сьогодні

Робочий час

ВУЛ. Толстого, 5
Пн. 9.00-19.00
Вт. 9.00-19.00
Ср. 9.00-19.00
Чт. 9.00-19.00
Пн. 9.00-19.00
Сб. 10.00-17.00
Нд. 10.00-16.00

Як відбувається загальний огляд?

Детально

 • Існують певні стандарти огляду, яким підлягає кожен відвідувач ветклініки. Окрім візуальної перевірки, лікар: виміряє температуру тіла, перевірить шерсть, огляне вуха, прослухає серце та легені, пропальпує внутрішні органи.

  При виявлені відхилень від норми, лікар повідомить власника, які додаткові процедури чи аналізи необхідно зробити.

 • Що робить господар під час огляду свого улюбленця?

  Ветеринари Хмельницької клініки «iVet» рекомендують господарям лишатись поряд з улюбленцем під час проведення огляду. Це підбадьорює тварин, заспокоює їх та надає почуття впевненості, оскільки більшість чотирилапих нервує при відвіданні клініки, а найбільш чутливі улюбленці можуть переживати серйозний стрес.

 • Значення загального огляду! 

  Загальний огляд потрібен не лише для того, щоб оцінити хвора чи здорова тваринка, а й для допомоги господарю в різноманітних питаннях, пов’язаних з доглядом за своїм улюбленцем. Іноді люблячі хазяї несвідомо припускаються помилок у догляді, наприклад, пригощають улюбленця їжею, яка йому шкодить, не забезпечують потрібних фізичних навантажень, через що стан тварини з часом буде погіршуватись. Лікар порадить, які корективи треба внести, щоб тваринка довго лишалась здоровою та жвавою.

 • Чим огляд в «iVet» відрізняється від огляду в інших ветеринарних клініках Хмельницького?

  Наші лікарі готові оглянути тварину та надати термінову ветеринарну допомогу. Сучасне обладнання та досвід дозволяють виявити перші прояви захворювання, різноманітні інфекції в собаки, кішки, папуги, у інших звірят та відразу ж почати лікування.

 • В клініці створена спокійна, сприятлива для тварин та їх господарів атмосфера, важливою частиною якої є дбайливе ставлення наших фахівців, які завжди готові відповісти на Ваші запитання.

  Які консультації Ви можете отримати в «iVet»?

  Наші фахівці зацікавлені в тому, щоб усі домашні тварини у Хмельницькому отримували належний догляд. В клініці можна отримати консультацію з таких питань – лікування та профілактики захворювань, здорового, збалансованого, дієтичного харчування, обрання найбільш оптимальної схеми вакцинації , часу та підготовки до проведення вакцинації, догляду за шерстю, шкірою, кігтями улюбленця, чистка вух, тощо.

  Дозвольте фахівцю «iVet» час від часу перевіряти стан Вашого улюбленця! Загальний огляд тварини дозволить Вам бути впевненим, що з Вашим маленьким другом все гаразд.