Лабораторна діагностика

Лабораторна діагностика

Що потрібно знати

Оскільки домашні улюбленці не можуть розповісти про своє самопочуття, лабораторна діагностика часто є єдиною можливістю з’ясувати, що з твариною та встановити вірний діагноз. Не всі ветеринарні клініки Хмельницького запропонують Вам взяти матеріал та відразу ж на місці зробити аналіз, а це дуже важливо для встановлення об’єктивної картини та початку дієвого лікування.

«iVet» має власну лабораторію в приміщенні клініки, де можна зробити: загальний аналіз крові, біохімічний аналіз, дослідження крові на цукор, зіскоб шкіри, мазок з вушної раковини на наявність паразитів, аналіз сечі (мікроскопія осаду, цитологія осаду), дослідження крові на наявність паразитів, капрограму (дослідження калу).

Ми використовуємо:

  • Високотехнологічним обладнанням, матеріали досліджуються відразу, лаборанти мають високу кваліфікацію та ретельно дотримуються правил роботи з біологічним матеріалом. Це дозволяє нам гарантувати високу точність отриманих результатів.
  • Всі проведені дослідження вносяться у карту пацієнта, і лікар, при потребі, завжди може продивитись минулі результати, відслідковуючи динаміку лікування або зміни в здоров’ї чотирилапого.
  • Деякі серйозні хвороби, такі як бабезіоз, лептоспіроз, вірусний ентерит, а також отруєння починаються, як невелика млявість, ніяких особливих проявів немає, поведінка тварини стає менш жвавою і все. Помітивши цей симптом, особливо, якщо перед цим: був контакт з іншими незнайомими/вуличними тваринами, купання у водоймі, тварина щось підібрала та з’їла на вулиці, ви прогулювались в місцях, де можуть бути кліщі не зволікайте, везіть улюбленця до клініки, де ветеринар зробить потрібні аналізи.
  • Своєчасна діагностика збільшує шанси з’ясувати причину недуги так легко подолати хворобу!
Послуга
Загальний аналіз крові
Біохімічний аналіз (комплексне дослідження, 10 показників)
Зіскоб шкіри/мазок з вушних раковин на наявність паразитів
Аналіз сечі (мікроскопії осаду, цитологія осаду)
Дослідження крові на наявність паразитів
Капрограма (дослідження калу)

Відвідайте нас сьогодні

Ми працюємо:

ВУЛ. Толстого, 5
Пн. 9.00-19.00
Вт. 9.00-19.00
Ср. 9.00-19.00
Чт. 9.00-19.00
Пн. 9.00-19.00
Сб. 10.00-17.00
Нд. 10.00-16.00

Ультразвукова діагностика

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Ультразвукова діагностика – важливий компонент сучасної ветеринарної медицини, який суттєво збільшує шанси на успішне лікування!

Шукаєте, де зробити улюбленцю УЗД? Ви можете зробити його в  «iVet»!