Чому ми кращі

Чому ми кращі

Створюючи клініку ветеринарної медицини «iVet», ми поставили собі за мету запропонувати хмельничанам заклад, в якому вони зможуть не тільки обстежити тварину та отримати інструкції лікаря, а й відразу: придбати потрібні ліки, залишити улюбленця, якщо йому потрібен стаціонарний догляд, зробити розгорнутий аналіз крові, УЗД, а також купити дієтичний корм, вітаміни, антигельмінтні препарати, протипаразитарні препарати тощо.

Найкращий догляд для кожного – правило «iVet»!

  • В штаті клініки ветеринарної медицини є хірурги та анестезіолог для проведення різного типу операції. Ми застосовуємо інгаляційний наркоз – це один з найбезпечніших різновидів на сьогодні, він не пригнічує дихання тварини, є регульованим, відрізняється легким та швидким виходом тварини з наркозу.
  • Точна діагностика завдяки новітньому обладнанню також відноситься до переваг «iVet». Ми не витрачаємо цінний час на передачу матеріалу до сторонньої лабораторії, ризикуючи отримати похибку через транспортування. Наші спеціалісти роблять дослідження на місці, швидко встановлюючи причини нездужання та обирають найпродуктивніший варіант допомоги.
  • В «iVet» можна зробити видалення зубного каменю – ціна стоматологічних послуг помірна, сучасне обладнання дозволяє провести процедуру без жодного дискомфорту для тварини.

    На огляд можна приходити без запису – якщо потреба виникла несподівано, лікар огляне пацієнта в порядку черги.

    Проводяться акції: на ветеринарні послуги та придбання товарів в аптеці та магазині.

  • Приходьте в «iVet», забезпечте своїм улюбленцям найкращі умови для підтримки та відновлення здоров’я!