Стоматологічні послуги

Ви можете допомогти своїй домашній тварині зберегти зуби у відмінному стані. Приходьте на консультацію до стоматолога у ветклініку Хмельницького «iVet»!

Люди знають, що потрібно ретельно слідкувати за станом своїх зубів та відвідувати двічі на рік стоматолога. А чи є потреба приділяти таку ж увагу зубам своїх домашніх тваринок? Донедавна стоматологія не входила до обов’язкових ветеринарних послуг в Україні, бо вважалось, що природа сама дбає про гігієну ротової порожнини чотирилапих, які у звичних умовах стоматолога не відвідують. Але імунітет домашньої тварини слабший за її дикого родича, тому такі проблеми як – наліт та камені на зубах, неприємний запах з пащі, гінгівіт, передчасна втрата зубів. Знайомі багатьом домашнім улюбленцям. Завдання власників – захистити своїх маленьких друзів! Здорові зуби необхідні для правильного функціонування системи травлення тварини, а проблеми з ними – це постійний біль, неможливість жувати, запальні процеси, які можуть перейти на внутрішні органи.

Чи бувають у молодих собак та котів проблеми з зубами?

Не лише вік та неправильне харчування можуть викликати захворювання зубів. Є породи генетично схильні до затримки та складнощів зміни зубів, це приводить до формування неправильного прикусу та відсутності дуже важливих для жування молярів (корінних зубів).

Зміна зубів у цуценят починається у 3-х місячному віці – випадають молочні різці. Ікла та моляри з’являються у 6-7 місяців. Запрошуємо відвідати у цей період нашу клініку, щоб фахівець перевірив, чи все гаразд. Для собаки, якого Ви плануєте водити на виставки, мати гарні зуби – надзвичайно важливо. А хороший стан ротової порожнини, правильне розташування постійних зубів важливе для всіх тварин!

В нашій ветклініці седація тварини проводиться перед всіма стоматологічними процедурами, її мета – усунути стрес, пов’язаний з цими маніпуляціями. В складних випадках застосовується анестезія.

Зазвичай ультразвук застосовується безконтактно, але у запущених випадках легкий контакт відбувається, тому ветеринари «iVet» проводять процедуру з використанням седативних препаратів.

У нас Ви можете:

Деталі

  • Почистити улюбленцю зуби ультразвуком
  • Видалити хворі зуби
  • Вилікувати запалення ясен
  • Отримати консультації з питань необхідної гігієни ротової порожнини Вашого улюбленця

Відвідайте нас сьогодні

Робочі години

ВУЛ. Толстого, 5
Пн. 9.00-19.00
Вт. 9.00-19.00
Ср. 9.00-19.00
Чт. 9.00-19.00
Пн. 9.00-19.00
Сб. 10.00-17.00
Нд. 10.00-16.00

Інформація

Потрібно знати

Сучасні технології дозволяють лікувати зуби тварині безболісно, не завдаючи чотирилапим пацієнтам неприємних відчуттів. Фахівці «iVet» використовують ультразвук, який – швидко та дієво знімає зубні камені, не травмує слизову ротової порожнини, забезпечує стійкий результат.

Зазвичай ультразвук застосовується безконтактно, але у запущених випадках легкий контакт відбувається, тому ветеринари «iVet» проводять процедуру з використанням седативних препаратів.

Санацію ротової порожнини тварині необхідно робити кожного року. Навіть якщо Ваш улюбленець регулярно вживає спеціальні ласощі, які сприяють очищенню зубів, цього недостатньо, щоб повністю прибрати наліт та запобігти перетворенню його в зубний камінь.

Не ризикуйте! Занедбані чи відсутні зуби – це серйозна проблема для тварини!

«iVet» попіклується про здоров’я зубів Вашого улюбленця!

Ми пропонуємо профілактичні огляди, безболісне лікування та видалення зубного каменю – ціна процедур помірна!