Хірургічні маніпуляції

Потреба у хірургічному втручанні може виникнути раптово, коли часу на пошуки ветеринарної клініки, де проводять потрібну процедуру, обмаль. В штаті «iVet» є кваліфіковані хірурги, в приміщенні клініки відведено окремий хірургічний кабінет (операційну).

Наша операційна обладнана передовим медичним обладнанням

Cпеціальним хірургічним столом з нержавіючої сталі з регуляцією висоти та кута пацієнта, що забезпечує максимальну зручність для хірурга, сучасним апаратом для інгаляційного наркозу, цифровим електрокардіоргафом, бактерицидним рециркулятором, який забезпечує стерильність приміщення, монітором пацієнта, що дає можливість анестезіологу контролювати багато фізіологічних показників під час проведення хірургічного втручання, чотирьохрефлекторною пересувною хірургічною лампою, потужністю 125 Вт. та іншими пристроями, за допомогою яких наші фахівці можуть проводити оперативне втручання різної складності.

  • Якщо Ваш улюбленець серйозно травмувався, побився з іншою твариною, досвідчений хірург нашої ветеринарної клініки: зробить хірургічну обробку ран, проведе остеосинтез, видалить сторонні предмети,
  • зробить все необхідне, щоб пошкодження швидко загоювались та тваринка могла повернутись до нормального життя.
  • Також пропонуємо планові кастрації та стерилізації котів та собак, кесарів розтин.
  • В клініці проводяться оперативні видалення грижі, також ветеринар може рекомендувати хірургію при виявленні онко в собаки чи кішки.
  • Що ми робимо, щоб полегшити тварині хірургічну процедуру?Лікарі «iVet» ретельно готують Вашого улюбленця до процедури, мінімізують стрес та больові відчуття та організовують комфортний післяопераційний період.
  • Клініка спеціально придбала апарат для інгаляційного наркозу, який є найбільш безпечним та котрольованим, у порівнянні з тотальною внутрішньовенною анестезією. Завдяки йому наші анестезіологи можуть змінювати глибину наркозу, збільшувати або зменшувати його довготривалість, без шкоди для здоров’я нашого пацієнта. Ще однією перевагою інгаляційного наркозу є краща його переносимість та швидкий вихід з наркозу. При використанні інгаляційного наркозу забезпечується можливість поєднання подачі анестетика з паралельним проведенням штучної вентиляції легень, тобто керування газообміном пацієнта.Ми можемо залишити чотирилапого у нас, під наглядом лікаря та забезпечити йому кваліфікований догляд або віддати його господарю відразу після завершення процедури.
https://ivet.net.ua/
Червень 2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
 • Перелік послуг:
 • Кесарів розтин;
 • рододопомога;
 • оперативне втручання з приводу грижі (пупкової та пахової);
 • видалення одного сім’яника з черевної порожнини (черевний крипторхізм);
 • лікування гнійно-запальних захворювань різної складності;
 • накладення гіпсової пов’язки;
 • первинна хірургічна обробка ран;
 • розтин отогематоми;
 • мастектомія;
 • лапароцентрез діагностичний;
 • оперативне втручання в черевній порожнині;
 • катетиризація сечового міхура котам.

Інформація

Потрібно знати

Ви можете перебувати в клініці на протязі процедури або лишити улюбленця у нас та повернутись в зручний для Вас час. Ветеринар розкаже, як довго буде тривати операція, щоб Ви мали змогу орієнтувались у часі.

Інгаляційний наркоз є регульованим та більш безпечним, кваліфікований лікар може точно розрахувати потрібну кількість препарату, тому, зазвичай, тварина починає приходити у свідомість за кілька хвилин по завершенню процедури.

Післяопераційний період залежить від складності втручання, віку та темпераменту чотирилапого. Як правило, одужання проходить без ускладнень, оскільки від природи організм тварини здатен відновлюватись швидше ніж людський.

Хірургічне втручання потребує особливого режиму харчування, гігієни та зменшення навантажень. За кілька днів до запланованої маніпуляції лікар надає детальні рекомендації, яких потрібно чітко дотримуватись. Також важливо, щоб власник лишався спокійним та зібраним, оскільки домашні улюбленці дуже чутливі, вони миттєво відчувають хвилювання господаря та починають непокоїтись, що може ускладнити проведення процедури.

Абсолютна стерильність – одна з передумов безпечних операцій, тому хірургічні кабінети «iVet» обладнано бактерицидними рециркуляторами.

Наші фахівці використовують сучасний та найбільш надійний інгаляційний наркоз. Світова ветеринарна практика свідчить та ми переконались на власному досвіді в тому, що він добре переноситься тваринами різного віку.

Оперативне втручання – це завжди ризик, але лікарі нашої лікарні для тварин беруть на себе повну відповідальність за стан Вашого чотирилапого друга до, на протязі та після маніпуляції. Ми лікуємо, доглядаємо, піклуємось – робимо все можливе, щоб допомогти тварині повернутись до повноцінного здорового життя!

Побач нас в дії

Наша Галерея