Клініка ветеринарної медицини

«iVet» є клінікою ветеринарної медицини у м.Хмельницький, яка пропонує своїм відвідувачам широкий спектр послуг.

Лікарі ветеринарної медицини клініки «iVet» – це спеціалісти високої кваліфікації, з вищою освітою в цій галузі, великим практичним досвідом та любов’ю до тварин.

Ми вважаємо, що ветеринарні клініки Хмельницького мають володіти найновішими знаннями й методиками лікування, тому спеціалісти «iVet» відвідують профільні семінари та тренінги, їздять на стажування в столичну клініку «Зоолюкс».

Наявність фахівців різної спеціалізації дозволяє «iVet» успішно лікувати шкірні та інфекційні захворювання, запалення, порушення роботи внутрішніх органів, підтримуючи здоров’я тварини в відмінному стані.

Не лікуйте улюбленця самостійно, доручіть піклування про нього «iVet»!

Клініка

В штаті клініки працюють:

  • Терапевти;
  • Хірурги;
  • Анестезіолог;
  • Лікар УЗД;
  • Лаборант;
  • Фельшери.
ВУЛ. Толстого, 5
Пн. 9.00-19.00
Вт. 9.00-19.00
Ср. 9.00-19.00
Чт. 9.00-19.00
Пн. 9.00-19.00
Сб. 10.00-17.00
Нд. 10.00-16.00

Запорука ефективного лікування – вчасно та вірно встановлений діагноз!

Потрібно знати

Клініка «iVet» обладнана сучасним біохімічним аналізатором крові, системою ультразвукової діагностики, сучасним апаратом для ангіляційного наркозу, монітором пацієнта, цифровим електрокардіографом, апаратом для штучної вентиляції легень, ультрозвуковим скалером тощо. В багатьох випадках лабораторні дослідження – єдиний шлях визначити недугу, наші фахівці роблять їх безпосередньо в приміщенні клініки, це дозволяє оперативно почати лікування, не втрачаючи дорогоцінного часу.

В «iVet» є декілька оглядових кабінетів, операційні та готель-стаціонар. Улюбленця можна лишити під наглядом лікаря. Ми забезпечимо потрібну терапію, догляд та спілкування.