Додаткові послуги

Окрім хірургічних, травматологічних, стоматологічних, лабораторної та ультразвукової діагностики ми надаємо широкий спектр додаткових послуг, у тому числі консультаційних.

У нас є післяопераційний так денний стаціонар, де власник може залишити тварину у післяопераційний, післяманіпуляційний період,  а також для проходження лікування.

В приміщенні клініки працюють зоомагазин та ветеринарна аптека. Отримавши рекомендацію лікаря, Ви відразу зможете придбати для свого маленького друга – харчові добавки та вітаміни, потрібний ветеринарний препарат, корм преміум та супер-преміум класу, аксесуари для ігор та облаштування місця улюбленця, засоби догляду та інші речі – вибір дуже великий.

Сучасна ветеринарна медицина відкриває нові можливості діагностування хвороб та лікування тварин. «iVet» пропонує домашнім улюбленцям найкращі медичні розробки, які дозволяють нам підіймати стандарти ветобслуговування у місті Хмельницький на найвищий рівень.

Приводьте свого улюбленця до «iVet», ми оточимо його турботою та професійним доглядом!

Наша ветеринарна клініка приділяє велику увагу інформуванню своїх відвідувачів про всі тонкощі, пов’язані з доглядом за домашніми тваринами. Наші фахівці проконсультують з приводу – строків вакцинації та нюансів обрання оптимальної вакцини для комплексного захисту Вашого улюбленця від найнебезпечніших інфекційних захворювань, особливостей догляду за шерстю, кігтями та шкірою тварини, потребі в одязі взимку для певних порід, правилах вибору ласощів, їх дозволеної кількості, в залежності від обраного типу харчування, щоденної гігієни.