Про нас

Клініка ветеринарної медицини «iVet»

Спеціалісти, які завжди готові допомогти

«iVet» – це  приватна клініка ветеринарної медицини, укомплектована новітнім обладнанням та лікарями високої кваліфікації. Ми пропонуємо: оглядові, терапевтичні, хірургічні, травматологічні, стоматологічні та інші види послуг.

Наші фахівці: оглянуть Ваших маленьких друзів, встановлять причину недуги, підберуть оптимальну схему лікування, проведуть операцію (в тому числі стерилізацію, кастрацію, кесарів розтин), призначать підтримуючу терапію, скоректують харчування, зроблять вакцинацію тощо.

Запорука ефективного лікування – вчасно та вірно встановлений діагноз!

Клініка ветеринарної медицини «iVet» обладнана сучасним біохімічним аналізатором крові, системою ультразвукової діагностики, сучасним апаратом для інгаляційного наркозу, монітором пацієнта, апаратом для штучної вентиляції легень, ультразвуковим скалером тощо.

В багатьох випадках лабораторні дослідження – єдиний шлях визначити недугу, наші фахівці роблять їх безпосередньо в приміщенні клініки, це дозволяє оперативно почати лікування, не втрачаючи дорогоцінного часу.

В «iVet» є декілька оглядових кабінетів, операційні та готель-стаціонар. Улюбленця можна лишити під наглядом лікаря, ми забезпечимо потрібну терапію, догляд та спілкування.

Дані про кожного пацієнта постійно зберігаються, клініка працює зі спеціальним ветеринарним програмним забезпеченням Enote, розробленим для ветеринарних установ. Програма не тільки записує: відомості про тваринку, її історію хвороби, результати досліджень, методи лікування, а й дає можливість роздрукувати для Вас призначення ветеринара – більше ніякої плутанини через нерозбірливу лікарську писанину.

Ми працюємо без вихідних. В разі невідкладної потреби проконсультуватись, дзвоніть за номерами +38 (067)411-88-38, +38 (067) 380-70-65,  або пишіть через форму у розділі онлайн-допомоги.

“iVet” оточить Ваших чотирилапих друзів турботою!

Горіцький Олексій Іванович

Ветеринарний лікар-терапевт

Діус Наталя Олександрівна

ветеринарний лікар клініко-лабораторної діагностики

Дідух Віталій Олексійович

Лікар-терапевт, анестезіолог

Шелест Юлія Юріївна

Ветеринарний фельшер, адміністратор